Województwo

Wielkopolskie

poland
photo
Alicja Wiśniewska to perfekcjonistka pod każdym względem, dla mnie PERFECT LINE  w stylizacji rzęs oraz brwi to MUST HAVE! Z wykształcenia dyplomowany kometolog, z zamiłowania stylistka rzęs oraz brwi, od dziecka zawzięta wizażystka!  Właścicielka salonu kosmetologicznego AWiśniewska LASH | BROW | COSMETOLOGY oraz przyszła mgr. Kosmetologii. 
Ambicja, empatia i cierpliwość to moje słowa klucz do osiągnięcia sukcesu, każdą swoją kursantkę będę starała się nauczyć, iż w dążeniu do celu trzeba pamiętać, aby być cały czas, "człowiekiem”. W każdy zabieg wkładam 200% serducha i tego oczekuję od moich kursantek. 


 

 

photo
Nazywam  się  Wioletta Went, jestem specjalistką stylizacji rzęs. Pracuję w branży od ponad 8 lat.  Z sukcesem prowadzę swój salon LASH ROOM i zatrudniam dwie stylistki. Właścicielka salonu beauty. Podium w mistrzostwach stylizacji rzęs.  Autorka szkolenia online. 
 
Prowadzę szkolenia od 2017 roku i nadal rola szkoleniowca jest dla mnie najważniejsza. W NAUCZANIE KURSANTÓW WKŁADAM CAŁE SWOJE SERCE, CHCĄC ZAPEWNIĆ KAŻDEMU Z NICH ŁATWIEJSZY START, ROZWÓJ  I NIEOCENIONE WSPARCIE. Uważam, że podstawą każdego biznesu jest rozwój osobisty, odwaga, wiara w siebie, ryzyko i konsekwencja. Dziś pracuje na własnych zasadach. Spełniam się zawodowo i jestem szczęśliwą mamą.