Województwo

Wielkopolskie

poland
photo

Natalia jest kosmetologiem, mgr zarządzania przedsiębiorstwem i projektami. Na studiach pokochała stylizację oprawy oka. Było to niemal 10 lat temu, gdy do dyspozycji miałyśmy tylko rzęsy sypane w skręcie J, o modelowaniu oka mało kto słyszał, a płatki pod oczy były produktem luksusowym. Brwi farbowało się wtedy trzema nieprzewidywalnymi kolorami, rysowało się je na oko. Możliwości były bardziej ograniczone niż dziś. Dzięki temu, że jej pasja do upiększania kobiecych spojrzeń nie osłabła nawet na krótki moment, rozwijała się wraz z branżą obserwując jak wszystko się zmienia.

photo
Właścicielka salonu "Lash Room" w Koninie.  Stylizacją rzęs zajmuję się od 2015 roku, szkoleniowcem jestem od 2017 r. 
Pasja stała się sposobem na życie. 
Zdecydowanie stawiam na rozwój, lubię zmiany! Moim priorytetem jest wsłuchiwanie się w potrzeby moich kursantów i rozwiązywanie ich problemów. Liczy się najmniejszy szczegół i detal. 
Bardzo lubię pracę z klientem i świadczenie usług, które dają natychmiastowe rezultaty-podkreślenie kobiecego piękna. Jednak najbardziej spełniam się w roli nauczyciela. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, mogę mówić o tym bez końca.