O prowadzącej

autor photo

Monika Mroczka

“Moim największym sukcesem są moje kursantki. Tysiące wyszkolonych stylistek, które odnoszą sukcesy, wykonują przepiękne aplikacje i są szczęśliwe.”

Naturalne i bardzo instynktowne dla każdej z nas jest dbanie o siebie i upiększanie. Odkąd pamiętam, stroiłam wszystkie lalki, bawiłam się we fryzjerkę, kosmetyczkę naprzemiennie. Wybrałam kosmetologię i tak ukończyłam pięcioletnie studia zdobywając tytuł magistra. Jednak to właśnie specjalizacja upiększająca pochłonęła mnie najbardziej. A od tej dziedziny było już bardzo blisko do stylizacji oprawy oczu.

Dlaczego rzęsy?

Bo wydobywają całe piękno. Zabieg stylizacji rzęs jest niesamowicie wyciszający, precyzyjny i wbrew pozorom nie dla każdego. Ta perfekcja i niedostępność spowodowały, że bardzo mocno chciałam to robić, a jak już zaczęłam - to nie potrafię i nie chce przestać. I tak buduje swoją pasję od ponad dziesięciu lat.

Karierę stylistki rozpoczynałam od podstaw, były to szkolenia z metody klasycznej, były szkolenia udane i trochę mniej. Dlatego bardzo mocno cenię sobie przekazywanie wiedzy i podejście pedagogiczne.

Wiem, jak może wyglądać dobre szkolenie i wiem czego szkoleniowiec wystrzegać się powinien. Następnie szkoliłam się z metod wolumetrycznych u polskich instruktorek i u zagranicznych. Jeździłam i zdobywałam wiedzę, każde szkolenie cenne szufladkowałam w głowie i starałam się opanować swoją technikę. Odbyłam ponad 20 szkoleń z zakresu stylizacji rzęs. Aby w 2015 roku stać się instruktorem.

Powierzam swoją wiedze w Wasze ręce. Przekazuję wskazówki, techniki, od najbardziej podstawowych po zaawansowane techniki. Na swoich szkoleniach goszczę osoby z poza branży jak i instruktorki, które przyjeżdżają poznać moje metody na wykonanie aplikacji. Szkolenie daje mi niesamowitą energię i pozwala cieszyć się z Waszych sukcesów.

W 2016 roku rozpoczęłam przygodę z mistrozstwami stylizacji rzęs. W swoim dorobku mam ponad 30 zwycięstw na mistrzostwach rangi zagranicznej. W 2017 roku po raz pierwszy zasiadłam w składzie sędziowskim konkursów od tamtej pory prowadzę kursy przygotowujące najbardziej zaawansowane stylistki do startu w mistrzostwach i nauczam ich swojego sposobu na sukces.

Moim największym sukcesem niewątpliwie było zarażenie mojego Męża do zajmowania się rzęsami, a dokładniej prowadzeniem sklepu oferującego artykuły do stylizacji rzęs - Rarity Shop. A tak poważnie, moim największym sukcesem są moje kursantki. Ponad 200 wyszkolonych stylistek, które odnoszą sukcesy, wykonują przepiękne aplikacje i są szczęśliwe.

Moim największym marzeniem, jest to, aby każda moja kursantka wyszła zarażona pasją do stylizacji rzęs. Aby widziała w tym piękno i umiała je wydobyć z każdej kobiety.

tutor signature