FAQ

Aby skorzystać ze szkoleń refundowanych, osoba zainteresowana powinna prowadzić działalność gospodarczą. Pracownik również może skorzystać ze szkolenia refundowanego, delegowany przez pracodawcę. Refundacja wyłączona jest dla osób prowadzących działalność w poniższych województwach:
- mazowieckie
- pomorskie
- łódzkie
- małopolskie

Więcej informacji uzyskasz u operatora danego województwa. Każde województwo ma przypisanego opiekuna i podmiot finansowania. Lista kontaktów znajduję się na stronie:

https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie?fbclid=IwAR2YVhQVa00bVDLIjuYKmoBIwVvo2Lh3diMhOJA4H52tPMUPhJzXc77xR90#czymjestpsf

Skontaktuj się z operatorem swojego województwa, który pokieruje Cię jak uzyskać refundację.

Nie możesz skorzystać z refundacji jeśli pracujesz lub prowadzisz działalność w województwach: mazowieckim, pomorski, małopolskim, łódzkim.

Nie możesz skorzystać z refundacji jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i nie jesteś osobą zatrudnioną.

Szczegółowe wytyczne odnośnie korzystania ze środków unijnych znajdują się u operatora danego województwa. Listę adresów kontaktowych każdego z podmiotów finansowania znajdziesz tutaj:

https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie?fbclid=IwAR2YVhQVa00bVDLIjuYKmoBIwVvo2Lh3diMhOJA4H52tPMUPhJzXc77xR90#czymjestpsf

Kiedy dokonasz zapisu na szkolenie i opłacisz I ratę za wybrany program hybrydowy. Otrzymasz mail z instrukcją jak uzyskać dostęp do platformy e-learningowej, na której będzie udostępniona treść video szkolenia teoretycznego. Dostęp do filmu edukacyjnego będziesz miała przez okres 3 miesięcy od daty wykupienia szkolenia.

Dostęp do treści teoretycznych masz przez okres 3 miesięcy od daty wykupienia szkolenia.

W przypadku szkoleń hybrydowych cena szkolenia podzielona jest na dwie raty. W dniu zakupu szkolenia wpłacasz I ratę w wysokości 250zł, jednocześnie zobowiązujesz się do opłacenia II raty w ciągu 10 dni roboczych. II ratę rozliczasz bezpośrednio u swojego instruktora. 

W przypadku szkoleń stacjonarnych przed szkoleniem opłacasz zadatek, resztę kwoty opłacasz w dniu szkolenia.

Każdy trener ma możliwość wystawienia faktury VAT z.w

W dniu szkolenia gotówką u trenera prowadzącego. Dopytaj trenera o wybraną formę płatności.

Po zapisie na szkolenie u swojego instruktora, otrzymasz mail z informacjami adresowymi osoby prowadzącej. Jeśli zdecydowałaś się na trenera i chcesz sprawdzić gdzie jest placówka szkoleniowa, zapytaj instruktora, poda Ci adres przed zapisem.

Nie. Szkolenia zaczynamy od szkolenia podstawowego z metody 1:1.

W zakładce programy szkoleniowe. Możesz również zwrócić się do trenera, aby pomógł dopasować Ci program edukacyj

Po szkoleniu każdy uczeń otrzymuje dwa certyfikaty. Jeden w języku polskim, drugi w języku angielskim.