Opinie kursantek

Kamila Kostka

Warszawa

Z wielką przyjemnością polecam szkolenie u Moniki. Przede wszystkim ogrom wiedzy przekazanej w przejrzysty sposób z wielkim zaangażowaniem. Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie z indywidualnym podejściem do każdej kursantki. Cierpliwa i pomocna nie tylko na szkoleniu, ale także w późniejszych relacjach pomaga wyeliminować pojawiające się błędy. Jestem zachwycona i polecam każdemu komu zależy na rozwoju własnych umiejętności i dążeniu do perfekcji.

Agnieszka Piekarska

Szczytno

Perfekcyjna kępka - idealne warsztaty! Teoria kosmos, nie dostałam takiej dawki wiedzy na żadnym szkoleniu, a to dopiero warsztaty już nie mogę się doczekać dwóch kolejnych szkoleń, na które się wybieram.
Monia świetnie tłumaczy, potrafi przekazać wiedzę.

Zdecydowanie polecam!

Natalia Dowgiałło

Gdańsk

Szkolenie u Moni najlepsze na jakim byłam. Wszystko wytłumaczyła i dokładnie pokazała. Byłam wcześniej na 4 innych kursach z metod dużych i małych objętości, a braki jakie po tym miałam były tak ogromne, ale Monia mi we wszystkim pomogła. Mistrzyni i perfekcjonistka w każdym calu. Do tego bardzo ciepła, cierpliwa i przyjazna osoba. W ciagu trzech miesięcy od szkolenia zrobiłam taki postęp, że mogę być z siebie dumna. Warto było jechać ponad 200 km, bo wiedza i praktyka jaką dostałam od Moni jest bezcenna. Oprócz szkolenia Monia ma kontakt z kursantkami i zawsze odpowie na nurtujące pytania. Polecam każdemu, kto chce się dobrze nauczyć robić rzęsy, bo nie ma opcji, aby wrócić od Moni i nadal nic nie umieć.
Dziękuję jeszcze raz za wszystko!

Edyta Grzegżółka- Wątroba

Stavenger

Przyleciałam na szkolenie "Perfekcynja Kępka" z Norwegii. I mimo dodatkowych kosztów za nocleg + oczekiwanie na samolot powrotny całą noc na lotnisku, cieszę sie bardzo, że w końcu znalazłam instruktora, który POTRAFI przekazać swoją wiedzę! Jedyne co żałuję, to że nie usłyszałam o Monice na samym początku mojej przygody z rzęsami

Julita Bujakowska

Płock

Bardzo polecam szkolenie u Moniki.
Ja Jestem bardzo zadowolona.
Ogrom wiedzy przekazanej przez Monikę na szkoleniu w bardzo zrozumiały sposób.
Pokazanie techniki tworzenia idealnej kępki do puszystej aplikacji rzęs.

Profesjonalne szkolenie.
Gorąco polecam jeszcze raz.