Województwo

Warmińsko-mazurskie

poland
photo

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży beauty. 

W ostatnim czasie postanowiła skupić się na temacie brwi by pogłębiać swoją wiedzę, dojść do perfekcji i określić swój styl. 

Jako stylistka wykonuje stylizacje brwi henną, farbą jak również laminację brwi oraz makijaż permanentny. 

Jej mocne strony to idealna linia brwi podkreślająca naturalny kształt. 

 

Jako instruktorka, chce przekazywać wiedzę w sposób kreatywny, zarażając pasją do piękna przyszłe stylistki. Pełne zaangażowanie, cierpliwość i duża dawka wiedzy jest jej przepisem na zadowolonych kursantów.

Podczas swoich szkoleń uczy jak wykorzystywać schemat i jednocześnie w indywidualny sposób podejść do klienta by tworzyć brwi szyte na miarę.

 

Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub maksymalnie w 2- osobowych grupach.

 
photo
Ze stylizacją rzęs jestem związana od 2016 roku. Właścicielka salonu, z wykształcenia ekonomista. Na szkoleniach przekazuje cała swoją wiedzę, wyłapuje każdy błąd i przekazuje wiedzę w prosty sposób. 
 
Moją mocną stroną zdecydowanie jest tempo pracy i dokładność wykonanych stylizacji.
Uwielbiam wykonywać wszystkie stylizacje, ale moją ulubioną metodą jest mega volume .
 
Szaleje za brązowymi rzęsami, przez co moje klientki również pokochały stylizacje w tym kolorze!
 

Jestem instruktorem, ktory przedstawi ci wszystkie możliwości wykonywania rzes oraz brwi by kursant po szkoleniu odrazu czuł się pewnie w pracy z klientem. Jestem instruktorem który tez kiedyś popełniał błędy, ale teraz pokaże Ci co trzeba zrobić by uniknąć. W prowadzeniu szkoleń najbardziej lubię zarażać pasja do stylizacji rzes i brwi. Pokaże ci jak osiągnąć sukces. W byciu szkoleniowcem najbardziej lubię przekazywać wiedzę i widzieć postępy pracy kursantki już po szkoleniu.

photo

Od zawsze interesowała się branża beauty. W 2015 roku odbyła swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs i postanowiła zmienić swoje życia. Prace pośrednika w obrocie nieruchomościami zamieniła na fotel stylistki. Od tego momentu dąży do ciągłego rozwoju. Ukończyła wiele szkoleń, uczestniczy w licznych konferencjach i targach.

Jako instruktor na każdym szkoleniu daje swój czas, zaangażowanie, energię i serce.

photo

Założycielka marki Rarity. Z branżą beauty związana odkąd pamięta, a poważną drogę zawodową rozpoczęła w 2010roku. Od tamtych dni stylizacja rzęs, stała się jej pasją i z pełnym zaangażowaniem edukuję inne kobiety.

Jej mocne strony to szybkie tempo pracy, perfekcyjna kępka i wiedza z zakresu chemii produktów. Na szkoleniach daje z siebie 200% co przekłada się na sukcesy jej uczniów.
Motto Moniki: Rzęsy to prosty schemat!