Województwo

Warmińsko-mazurskie

poland
photo

Założycielka „Studia Piękna". Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalizacją odnowa biologiczna z kosmetyką. Na codzień zajmuje się upiększaniem kobiet.

Swoją przygodę ze stylizacją rzęs zaczęła w 2013 roku. Od tego czasu stale rozwija swoje umiejętności, szkoląc się i biorąc udział w mistrzostwach. Do swojej pracy podchodzi z dużą odpowiedzialnością i starannością. Jej mocną stroną jest tempo pracy i perfekcyjna kępka. Cechuje ją cierpliwość, empatia oraz duże poczucie estetyki. Stawia na jakość, a nie na ilość.

photo

Od zawsze interesowała się branża beauty. W 2015 roku odbyła swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs i postanowiła zmienić swoje życia. Prace pośrednika w obrocie nieruchomościami zamieniła na fotel stylistki. Od tego momentu dąży do ciągłego rozwoju. Ukończyła wiele szkoleń, uczestniczy w licznych konferencjach i targach.

Jako instruktor na każdym szkoleniu daje swój czas, zaangażowanie, energię i serce.

photo

Założycielka marki Rarity. Z branżą beauty związana odkąd pamięta, a poważną drogę zawodową rozpoczęła w 2010roku. Od tamtych dni stylizacja rzęs, stała się jej pasją i z pełnym zaangażowaniem edukuję inne kobiety.

Jej mocne strony to szybkie tempo pracy, perfekcyjna kępka i wiedza z zakresu chemii produktów. Na szkoleniach daje z siebie 200% co przekłada się na sukcesy jej uczniów.
Motto Moniki: Rzęsy to prosty schemat!

 

photo

Założycielka Akademii Piękna Noelle Natalia Madejska. Z branżą beauty związana od 2014r, a ze stylizacją rzęs od 2015r. Ukończyła w tym kierunku 14 szkoleń stacjonarnych i ponad 20 szkoleń online. Kobiece oczy są jej miłością, a stylizacją rzęs stała się pasją i drogą rozwoju.

Z wykształcenia magister pedagogiki. Spełniła marzenia łącząc ze sobą świat edukacji i stylizacji rzęs. Jej mocne strony to perfekcyjna kępka, rzędowanie oraz modelowanie oczu. spełniać."