Województwo

Świętokrzyskie

poland
photo

Kosmetolog w branży beauty od 2007r. W 2011r rozpoczęła przygodę stylistki rzęs. Miłośniczka branżowych wydarzeń oraz konkurencji. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń. Zdobywczyni 2go  miejsca na międzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs w 2021r we flagowej i najtrudniejszej technicznie metodzie 1:1. W stylizacji rzęs jest cierpliwa i perfekcyjna. Uwielbia bujaną metodę tworzenia kępek i kocha się w naturalnych i zawsze elegancikch lekkich stylizacjach.

photo
Magister kosmetologii, przedsiębiorca, właścicielka świetnie prosperującego miejsca beauty w swoim mieście, stylistka rzęs, maniaczka lekkich objętości ;)
Od 2016 roku przeprowadza szkolenia z zakresu stylizacji rzęs - zaraża pasją, przekazuje konkretną wiedzę i rozwiązania, motywuje do działania i wiary w swoje umiejętności.
Ceni sobie dobrą atmosferę podczas szkoleń, a po ich zakończeniu służy radą, pomocą i cennymi wskazówkami, skracając Twoją drogę do przepięknych aplikacji.
Uważa, że jakość wykonywanych usług w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie i równolegle z jakością niezwykle ważna jest obsługa klienta, dbałość o detale, komfort Naszego Gościa oraz posiadanie własnych wyróżników po to, aby to właśnie Ciebie, Twoje miejsce chciał odwiedzić Klient.
Paulina wie jak to zrobić i chętnie przemyca tą wiedzę podczas swoich szkoleń.
 
Naucz się stylizować rzęsy i tworzyć własną markę z jej pomocą ;)