Twój koszyk
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Od zawsze interesowała się branża beauty. W 2015 roku odbyła swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs i postanowiła zmienić swoje życia. Prace pośrednika w obrocie nieruchomościami zamieniła na fotel stylistki. Od tego momentu dąży do ciągłego rozwoju. Ukończyła wiele szkoleń, uczestniczy w licznych konferencjach i targach.

Jako instruktor na każdym szkoleniu daje swój czas, zaangażowanie, energię i serce

Założycielka „Studia Piękna". Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalizacją odnowa biologiczna z kosmetyką. Na codzień zajmuje się upiększaniem kobiet.

Swoją przygodę ze stylizacją rzęs zaczęła w 2013 roku. Od tego czasu stale rozwija swoje umiejętności, szkoląc się i biorąc udział w mistrzostwach. Do swojej pracy podchodzi z dużą odpowiedzialnością i starannością. Jej mocną stroną jest tempo pracy i perfekcyjna kępka. Cechuje ją cierpliwość, empatia oraz duże poczucie estetyki. Stawia na jakość, a nie na ilość.Założycielka firmy Studio Urody Noelle Natalia Madejska. Z branżą beauty związana od 2014r, a ze stylizacją rzęs od 2015r. Ukończyła w tym kierunku 14 szkoleń stacjonarnych i ponad 20 szkoleń online. Kobiece oczy są jej miłością, a stylizacja rzęs stała się pasją i drogą rozwoju.

Z wykształcenia magister pedagogiki. Spełniła marzenia łącząc ze sobą świat edukacji i stylizacji rzęs. Jej mocne strony to perfekcyjna kępka, rzędowanie oraz modelowanie oczu. W codziennej pracy wykorzystuje doświadczenie linergistki do analizy układu twarzy, co przekłada się na odpowiedni dobór stylizacji. Posiada obszerną wiedzę z zakresu pozyskiwania klienta, określania grup docelowych i budowania relacji, a tą wiedzą z chęcią podzieli się ze swoimi kursantkami. Jej motto życiowe: „Marzenia nie są po to, by je mieć. Marzenia są po to, by je spełniać."


Szkolenia odbywają się w max 2 osobowej grupie. W celu ustalenia terminu szkolenia indywidualnego skontaktuj się z instruktorem. 

Poniższe ceny dotyczą szkoleń grupowych. Cena szkolenia indywidualnego + 300zł

Założycielka marki Rarity. Z branżą beauty związana odkąd pamięta, a poważną drogę zawodową rozpoczęła w 2010roku. Od tamtych dni stylizacja rzęs, stała się jej pasją i z pełnym zaangażowaniem edukuję inne kobiety. Jej mocne strony to szybkie tempo pracy, perfekcyjna kępka i wiedza z zakresu chemii produktów. Na szkoleniach daje z siebie 200% co przekłada się na sukcesy jej uczniów.

Motto Moniki: Rzęsy to prosty schemat!