Twój koszyk
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Z wykształcenia  magister zarządzania przedsiębiorstwem, a w praktyce stylistka rzęs od ponad 11 lat. Jest obdarzona dość mocnym temperamentem, ale stylizacja rzęs działa na nią terapeutycznie i mocno się wycisza😉. Jak zaczyna kleić to jest skupiona na pracy i to również sprawia, że pracuje szybko, a jej aplikacje są trwałe.  Lubi szkolić, ma ogromną cierpliwość do kursantek i z feedbacku wynika, że one to bardzo doceniają i bardzo ją lubią. Lubi psychologię i zarówno klientki jak i kursantki bardzo lubią rozmowy ze nią ponieważ podobno działa na nie motywująco zarówno w kwestiach prywatnych jak i zawodowych.

Uwielbia muzykę rockową i kocha zwierzęta🥰. 

mgr kosmetologii, właścicielka największego salonu rzęsowego w Gdyni. Z branżą kosmetyczną związana od 12 lat. Od tamtej chwili stylizacja rzęs stała się nie tylko jej  pracą, ale i największą pasją, którą zaraziła swój zespół, ale i również stara się przekazać tą pasje swoim kursantkom podczas szkoleń. Jej mocne strony to komunikatywność i dobra organizacja pracy swojej i zespołu.

Motto Joanny to : the sky is the limit.


Szkolenia odbywają się w max 4 osobowej grupie. W celu ustalenia terminu szkolenia indywidualnego skontaktuj się z instruktorem. 

Poniższe ceny dotyczą szkoleń grupowych. Cena szkolenia indywidualnego + 400zł