Twój koszyk
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Mgr kosmetolog i dietetyk, jednak od zawsze i na zawsze w jej sercu królują rzęsy.

Stylizacją rzęs przedłużanych zajmuje się od 2010 roku, laminacją od 2017 roku. Jej doświadczenie, upór i profesjonalizm doprowadził do powstania w Bydgoszczy wyjątkowego miejsca oprawy oka- Stylove Beauty Bar. Agnieszka wyróżnia się estetycznymi, lekkimi stylizacjami z idealnymi odstępami od powiek. Jej znajomość fotografii użytkowej aparatem telefonicznym pozwala na prezentację perfekcyjnych ujęć wykonanych prac. Uwielbia się uczyć i przekazywać swoją aktualną wiedzę na każdym kroku, dzięki czemu jej kursantki zawsze mogą liczyć na pomoc. Jej ulubiony cytat: „ Cele są osiągane przez dyskomfort i ciężką pracę, Nie osiąga się ich ukrywając w przytulnym miejscu” Colleen Hoover.

Z wykształcenia  magister zarządzania przedsiębiorstwem, a w praktyce stylistka rzęs od ponad 11 lat. Jest obdarzona dość mocnym temperamentem, ale stylizacja rzęs działa na nią terapeutycznie i mocno się wycisza😉. Jak zaczyna kleić to jest skupiona na pracy i to również sprawia, że pracuje szybko, a jej aplikacje są trwałe.  Lubi szkolić, ma ogromną cierpliwość do kursantek i z feedbacku wynika, że one to bardzo doceniają i bardzo ją lubią. Lubi psychologię i zarówno klientki jak i kursantki bardzo lubią rozmowy ze nią ponieważ podobno działa na nie motywująco zarówno w kwestiach prywatnych jak i zawodowych.

Uwielbia muzykę rockową i kocha zwierzęta🥰. 

Pasjonatka piękna, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w branży beauty. Swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywała na przestrzeni wielu lat u najlepszych mistrzów w branży. Jest licencjonowanym kosmetologiem, dzięki czemu zna odpowiedź na każde pytanie z zakresu medycyny. Pasja i holistyczne podejście sprawiło, że zaufało jej wiele kobiet. W stylizacji rzęs uwielbia efekt końcowy, który pięknie podkreśla kobiecą urodę. Jej mocne strony to: perfekcyjna kępka, szeroka wiedza z zakresu medycyny oraz konsekwencja w wyklejaniu każdej rzęsy. Na szkoleniach kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do ucznia.

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, gdzie ukończyła studia na kierunku Kosmetologia. Od 5 lat zajmuje się głównie upiększaniem okolicy oczu swoich klientek - w jej ofercie znajdziecie usługi z zakresu stylizacji rzęs oraz stylizacji brwi. Jej przygoda rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy odbyła swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs i od tego czasu nieustannie poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie oraz spełnia zawodowe marzenia. Jej mocną stroną są aplikacje objętościowe oraz szybkie tempo pracy. Co ją wyróżnia? Pasja do swojego zawodu, cierpliwość, empatia, poczucie estetyki oraz umiejętność  słuchania klientek, które darzą ją swoim zaufaniem. Wszystkim czego się nauczyła z radością podzieli się z Wami podczas szkoleń, które na pewno spędzicie w miłej atmosferze!

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym lub max 2osobowym.

Certyfikowana stylistka rzęs i brwi, instruktor. Założycielka salonu w Białymstoku. Stylizacją rzęs i brwi zajmuję się od 2016 , natomiast prowadzeniem szkoleń od 2018 roku. Uczestniczka licznych mistrzostw i konferencji. Jej mocne strony to m.in. dokładne i trwałe stylizacje, perfekcyjna kępka,modelowanie oka. Wkłada duże zaangażowanie podczas szkolenia oraz wsparcie poszkoleniowe. Swoją pasją i doświadczeniem zafascynowała wiele kobiet które odniosły sukces. Jej reguła życiowa - cel to marzenie z datą realizacji.

mgr kosmetologii, właścicielka największego salonu rzęsowego w Gdyni. Z branżą kosmetyczną związana od 12 lat. Od tamtej chwili stylizacja rzęs stała się nie tylko jej  pracą, ale i największą pasją, którą zaraziła swój zespół, ale i również stara się przekazać tą pasje swoim kursantkom podczas szkoleń. Jej mocne strony to komunikatywność i dobra organizacja pracy swojej i zespołu.

Motto Joanny to : the sky is the limit.


Szkolenia odbywają się w max 4 osobowej grupie. W celu ustalenia terminu szkolenia indywidualnego skontaktuj się z instruktorem. 

Poniższe ceny dotyczą szkoleń grupowych. Cena szkolenia indywidualnego + 400zł

Instruktorka stylizacji rzęs od 2016 roku. Nadal pracuje jako stylistka rzęs i nie wyobraża sobie przestać pracować z swoimi klientami jak sama mówi to pozwala zachować wprawę ale i cały czas ulepszać swój warsztat, który uatrakcyjnia ją  jako instruktora.

Jako nauczyciel pragnie zaszczepić w każdej swojej kursantce miłość do stylizacja rzęs, przekazując swoje kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie.
Jej mocne strony to stylizacja rzęs metodą lekkich objętości, poprawa kształtu brwi oraz ich stylizacja.

Aktualnie prowadzę studio stylizacji rzęs pod nazwą CrushOnLash w Raciborzu. Stylizacją zajmuję się od 2016 roku.
Wykształcenie średnie, skończyłam szkołę gastronomiczną.
Od zawsze przejawiałam zdolności manualne więc z obecnym zawodem trafiłam idealnie.
Do stylizacji rzęs dołączyłam wizaż, który mam zamiar mocno rozwijać.
Będzie mi potrzebna ta umiejętność w LashArcie, gdyż jest to również jedna z moich miłości. Połączenie rzęs, koloru, makijażu, tworzenia stroju czyli twórczość i kreatywność w jednym.
W moim mieście na pewno wyróżnienia mnie kolor w stylizacjach, udział w mistrzostwach,  sporo odbytych szkoleń, dbałość zarówno o Klienta jak i Kursanta.

Właścicielka salonu Dom Urody. Stylizacja rzęs zagościła w jej życiu w 2017 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w wykładach, konferencjach, webinarach oraz szkoleniach.

Z wykształcenia jest również nauczycielem, co przekłada się na pasję do edukacji w branży beauty. W swojej pracy kocha to, że może pomóc każdej kobiecie wydobyć piękno i pewność siebie. Zawsze daje z siebie wszystko, co sprawiło, że Perfekcja to jej drugie imię. Jej mocne strony to modelowanie oka, rzędowość oraz perfekcyjna kępka.

Stylistka rzęs i paznokci z 7-letnim doświadczeniem, łącząca pasję oraz pracę. Swoje doświadczenie nieustannie  zdobywa uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i pokazach, aby oferować usługi na najwyższym poziomie.  Osoba ambitna , dążąca do postawionego sobie celu ,pracowita oraz zaangażowana w tym co robi. Czerpiąca garściami z nowych możliwości, które ma przed sobą. Jej mocne strony to niewątpliwie zaangażowanie w  swoją pracę, staranność i sumienność w wykonywaniu powierzonych jej zadań.


Szkolenia INDYWIDUALNE

W 2011 roku rozpoczęła swoją przygodę jako stylistka rzęs. Uczestniczka licznych kursów w zakresie stylizacji rzęs oraz konferencji takich jak coroczne, największe branżowe wydarzenie „Lash me" w Warszawie. Specjalizuje się w każdej metodzie stylizacji dostępnej na rynku. W stylizacji rzęs jest cierpliwa i perfekcyjna. Uwielbia, nie przez wszystkich lubianą metodę bujaną tworzenia kępek i kocha się w lekkich, naturalnych i zawsze eleganckich lekkich stylizacjach.


SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Jej doświadczenie w stylizacji rzęs to 8 lat nieustannego rozwoju. Swoją przygodę rozpoczęła od rzęs sypanych i dwóch modelowań. Od tego czasu pasja do zawodu nie osłabła ani na krótki moment mimo, że w branży zmieniło wszystko! Natłok pracy i obowiązków nie przeszkodził jej w odbyciu wielu szkoleń i konferencji. Nigdy nie pozwoliła sobie na to, żeby zostać w tyle, a nowe metody i triki przez lata wykorzystywała i udoskonalała w ciszy salonu na swoich wspaniałych klientkach.

Mocne strony to doświadczenie, cierpliwość, empatia oraz perfekcjonizm w trybie makro. Z drobnych komponentów jakimi są rzęsy i kropelka kleju potrafi stworzyć coś wielkiego.


Szkolenia odbywają się w grupach maksymalnie 2- osobowych.

Z zawodu i pasji kosmetolog oraz właścicielka BEAUTIQ Studio.Wszystko zaczęło jednak się od ... RZĘS! Stały się dla niej prawdziwymi drzwiami do świata beauty! Od 2016 roku zakochana w stylizacji rzęs i brwi. Bez przerwy podnosi swoje kwalifikacje, ani na chwilę nie staje w miejscu. W pracy emanuje spokojem oraz dokładnością. Jej mocne strony to cierpliwość, empatia oraz doskonałe dostosowanie się w oczekiwania klientek .Uważa, że wszystko jest proste jeżeli posiada się solidne podstawy teoretyczne i serce do tego co się tworzy - w taki właśnie sposób przekazuje całą swoją wiedzę kursantkom.

W 2005 roku ukończyła Medyczne Studium Kosmetyczne uzyskując tytuł Technik Usług Kosmetycznych. Chęć rozwoju, determinacja i rodzina doprowadzili do powstania firmy Nitschka Academy, w której na co dzień wykonuje stylizację rzęs oraz prowadzi szkolenia z zakresu oprawy oka. Jej mocne strony to kolorowe stylizacje, rzędowość oraz modelowanie oczu. Rzetelnie podchodzi do każdego szkolenia, aby każdy uczeń wyniósł 100% wiedzy. Wkłada dużo pozytywnej energii w prowadzone szkolenia, aby były one prowadzone w miłej atmosferze.

Motto Natalii: Twój sukces na wyciągnięcie pęsety!


Szkolenia odbywają się w grupach 2 osobowych.

Mgr kosmetologii oraz właściciel studia  
kosmetologii PERLASH Patrycja Antolak w Dąbrowie Górniczej. Pasjonatka branży beauty od... ZAWSZE! Natomiast od 2011r. szczęśliwie i ze wzajemnością zakochana w stylizacji rzęs. Ciągle dąży do perfekcji, uwielbia przekazywać wiedzę dalej i robi to z ogromną pasja i zaangażowaniem od 5 lat. 


Od zawsze interesowała się branża beauty. W 2015 roku odbyła swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs i postanowiła zmienić swoje życia. Prace pośrednika w obrocie nieruchomościami zamieniła na fotel stylistki. Od tego momentu dąży do ciągłego rozwoju. Ukończyła wiele szkoleń, uczestniczy w licznych konferencjach i targach.

Jako instruktor na każdym szkoleniu daje swój czas, zaangażowanie, energię i serce

Założycielka „Studia Piękna". Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalizacją odnowa biologiczna z kosmetyką. Na codzień zajmuje się upiększaniem kobiet.

Swoją przygodę ze stylizacją rzęs zaczęła w 2013 roku. Od tego czasu stale rozwija swoje umiejętności, szkoląc się i biorąc udział w mistrzostwach. Do swojej pracy podchodzi z dużą odpowiedzialnością i starannością. Jej mocną stroną jest tempo pracy i perfekcyjna kępka. Cechuje ją cierpliwość, empatia oraz duże poczucie estetyki. Stawia na jakość, a nie na ilość.Założycielka firmy Studio Urody Noelle Natalia Madejska. Z branżą beauty związana od 2014r, a ze stylizacją rzęs od 2015r. Ukończyła w tym kierunku 14 szkoleń stacjonarnych i ponad 20 szkoleń online. Kobiece oczy są jej miłością, a stylizacja rzęs stała się pasją i drogą rozwoju.

Z wykształcenia magister pedagogiki. Spełniła marzenia łącząc ze sobą świat edukacji i stylizacji rzęs. Jej mocne strony to perfekcyjna kępka, rzędowanie oraz modelowanie oczu. W codziennej pracy wykorzystuje doświadczenie linergistki do analizy układu twarzy, co przekłada się na odpowiedni dobór stylizacji. Posiada obszerną wiedzę z zakresu pozyskiwania klienta, określania grup docelowych i budowania relacji, a tą wiedzą z chęcią podzieli się ze swoimi kursantkami. Jej motto życiowe: „Marzenia nie są po to, by je mieć. Marzenia są po to, by je spełniać."


Szkolenia odbywają się w max 2 osobowej grupie. W celu ustalenia terminu szkolenia indywidualnego skontaktuj się z instruktorem. 

Poniższe ceny dotyczą szkoleń grupowych. Cena szkolenia indywidualnego + 300zł

Założycielka marki Rarity. Z branżą beauty związana odkąd pamięta, a poważną drogę zawodową rozpoczęła w 2010roku. Od tamtych dni stylizacja rzęs, stała się jej pasją i z pełnym zaangażowaniem edukuję inne kobiety. Jej mocne strony to szybkie tempo pracy, perfekcyjna kępka i wiedza z zakresu chemii produktów. Na szkoleniach daje z siebie 200% co przekłada się na sukcesy jej uczniów.

Motto Moniki: Rzęsy to prosty schemat!